FK METEOR PRAHA VIII rč.1996

bojujeme jako jeden TÝM! jsme jeden TÝM!

Homepage

Soustředění Tomášov

Na papírech, co kluci dostali je srpnové datum. V tomto termínu samozřejme nejedeme :)
SOUSTŘEDĚNÍ
-          odjezd: sobota 26.1., sraz hráčů již v 11:30, před odjezdem odehrajeme zápas zimního turnaje proti FC Tempo. Odjezd po utkání. Přibalte klukům svačinu na cestu.
-          příjezd: sobota 2.2. cca 13:30 ke hřišti v Libni – bude upřesněno
-          místo: Rekreační středisko Tomášov (www.rs-tomasov.cz),
-          cena soustředění: 3000 Kč (platí se nejpozději u odjezdu). Cena zahrnuje kompletní stravovací servis, ubytování, tělocvičny, dopravu atd.
 
- na soustředění již víte, co kluci mají mít. Přesto kluci musí mít dostatek teplého a náhradního oblečení (min. dvoje rukavice, dvoje čepice – příp. čelenka nebo šátek, roláky!!!, mikiny, šusťákové bundy, šály, ponožky, trička, tepláky, …), věci na trénink do haly (mj. sálovky s bílou podrážkou, tenisák, švihadlo, chrániče, stulpny), boty na běhání (turfy/kopačky), dostatek ponožek, láhev na pití+termoska, malý batůžek na věci, míč, ručníky, věci na osobní hygienu, … Krom běhání na běžkách budou kluci běhat i „normálně“ nebo hrát fotbal venku(na sněhu). Vybavte je proto dostatkem teplého oblečení, raději více, než méně.
- speciální vybavení: tužka/propiska, blok na psaní
- doporučujeme: na běžky sluneční brýle (pokud svítí slunce, je to téměř nezbytnost) a stulpny; jelení lůj, krém na obličej, spol. hry/karty, pantofle do sprchy, případně vosky na běžky
- kluci musí mít přezůvky do budovy
 
- u autobusu budeme vybírat potvrzení o bezinfekčnosti (bez podepsaného potvrzení kluci nemohou odjet), průkaz zdravotní pojišťovny (od hráčů, kde nemáme k dispozici kopie), léky a informace o jejich aplikaci, informace o alergiích.
- rozhodně klukům nedávejte s sebou brambůrky, sladké limonády, želé bonbóny apod.
 
* Upozorňujeme, že větší finanční obnos (kluci budou mít minimum možností něco koupit) a veškeré cennosti (mp3 atd.), mobilní telefony (budeme na místě vybírat) dáváte klukům na vlastní odpovědnost!
 
ALBION Group, a.s. je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.