FK METEOR PRAHA VIII rč.1996

bojujeme jako jeden TÝM! jsme jeden TÝM!

Homepage

POZDRAV Z TOMÁŠOVA - ÚTERÝ

Všichni kluci pozdravují rodiče se vzkazem: domů zatím nechceme :)
Sobotní cesta proběhla úplně bez problémů, na místo jsme dojeli v pořádku. Sníh napadl trochu ze soboty na neděli, ale již dopoledne začalo pršet a tak nás čekala šílená břečka, naštěstí vše po obědě bylo pryč. Ještě v neděli pršelo, ale momentálně žádné výraznější srážky nejsou. Sníh nyní leží jen v pár příkopech.

Hned v neděli jsme najeli na tréninkový plán, kdy dopoledne nás čeká výběh,odpoledne a večír tělocvična. Hned první večerní trénink jsme si "střihli" derby Sparta - Slavia, kdy věčně druzí samozřejmě zůstali věčně druzí, ačkoli o poločase vedli 4:3 :))) .... konečný výsledek 15:10 pro rudé.

Včera jsme na dopoledním výběhu vyběhli na Tanečnici, ale na kopci byla tak hustá mlha, že jsme viděli velký kulový, škoda. Soustředění zatím probíhá bez výraznějším zdravotních problémů (až na zřejmě věčného maroda Soba, který má na koleni ortézu a od lékařů z rumburské nemocnice dostal přikázáno klid), kluky ani moc nebolí nohy a nemoci zatím žádné nejsou, snad jen Kuliočka dnes trochu škrábe v krku.

Momentálně si kluci užívají poledního klidu, který jim ale za pár minut skončí a ve 14:40 odjíždíme na další trénink do tělocvičny. Včera ráno kluci posílali pohledy domů, tak dejte vědět, až dorazí. Ubytování je v pořádku, kluci bydlí na pokojích po 3 nebo po 4 a jídlo? Tam snad problém není, přece jen, guláš, kuře s kaší nebo řízek, to klukům šmakuje.

Na závěr zde mám vzkaz rodičům od Jeníčka Nouziho, který mi téměř hrozil nasilím, pokud vzkaz nenapíšu: Jak se máte? Pozdravujte ségru. Ahoj. :)

Rodičům připisujeme do kalendáře hned na neděli 3.2. (tedy po návratu ze soustředění) zápas v Libni s Duklou Praha, začátek ve 13:30, sraz bude ve 12:45. V sobotu 16.2. jsme se přihlásili na halový turnaj do Brandýsa nad Labem. Další rozpis zápasů v Libni vám dáme po návratu ze soustředění.

To by snad prozatím mohlo stačit, uvidíme kdy se znovu dostaneme k tomuto modernímu přítroji pro napsání pár řádků. Snad již večer, kdy vám napíšeme i aktuální vzkazy od kluků. A třeba i víc.

Ještě chceme všichni pozdravovat Kubu Špatku, který je nemocný a zůstal v Praze. Brzo se dej do kupy!

R. Kaňka, P. Diviš, a kluci

Žádné komentáře
 
ALBION Group, a.s. je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.