FK METEOR PRAHA VIII rč.1996

bojujeme jako jeden TÝM! jsme jeden TÝM!

Homepage

POZDRAV Z TOMÁŠOVA - PÁTEK

Zítřejší návrat po poledni
Odvetný zápas Sparta - Slavia vyhrála večně druhá parta o jeden gól 18:17. Dnes večer nás čeká poslední, rozhodující zápas, kdy se rozhodne o tom, kdoje lepší. Tedy, ono, dobří jsou všichni naši kluci, ale srdíčka všech kluků nám říkají jediné - důležitá je barva zelenobílá, meteorské. Tak uvidíme jak to dopadne, na večer se všichni těšíme.

Některým klukům se tak stýská po pražském smogu, že dostali na místním čerstvém vzduchu rýmu, mj. dvě třetiny "zápské" kolonie - Martin Požár, Michal Nouzák, trochu to trápí i Davida Ploce, Dominika Fialu a dnes Ondru Bendu. Počasí je mrazivé, včera i dnes ráno trochu sněžilo, napadl poprašek, ae mizí to, uvidíme co dnes.

Dnes ráno kluci dostali volno, bez výběhu a dopoledne zůstaneme taky ležet v postelích. Přece jen nás čeká v neděli "derby" s Duklou, která nás na podzim vypráskala, tak abychom jí to mohli po kvalitním soustředění vrátit. V neděli budeme hrát od 13:30.

K návratu: v sobotu budeme odjíždětpo snídani, počítám, že kolem půl 10, v 10 budeme odjíždět, takže do Prahy dojedeme kolem poledne, spíše něco po poledni, kluci vám ještě zítra ráno napíší v kolik budeme odjíždět.

Nejvíce se z kluků stýská Kubovi Kulíškovi, který se těší domu tak, že dokonce spal bez svého Hrocha

Žádné komentáře
 
ALBION Group, a.s. je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.